Zapisz się na NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach na stronie wypełnij poniższy formularz.

E-mail:

ZESPÓŁ REDAKCYJNY

Redaktor naczelny
prof. dr hab. inż.
Stanisław Mroziński, p. 003
e-mail
: Stanislaw.Mrozinski@pbs.edu.pl, tel. 52 340 82 64, 374 94 82

Kierownik
mgr
Dorota Ślachciak, p. 003
e-mail: Dorota.Slachciak@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 82

Z-ca kierownika
mgr inż.
Daniel Morzyński, p. 006
e-mail: Daniel.Morzynski@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 26

Redaktorzy
mgr
Michał Górecki, p. 004
e-mail
: Michal.Gorecki@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 36

mgr Aleksandra Górska, p. 004
e-mail
: Aleksandra.Gorska@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 36

Redaktor techniczny
mgr
Patrycja Fereni-Morzyńska, p. 006
e-mail: Patrycja.Fereni-Morzynska@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 26

Grafik
Aniela Wołk, p. 007
e-mail: Aniela.Wolk@pbs.edu.pl, tel. 52 374 93 84

Zakład Małej Poligrafii
Grzegorz Dulęba
– operator maszyn cyfrowych, p. 011
e-mail
: Grzegorz.Duleba@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 98 

Renata Murawska – introligator, p. 011
e-mail: Renata.Murawska@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 98 


Rada Naukowa
Acta Scientiarum Polonorum seria Agricultura

85-796 Bydgoszcz, ul. Sucha 9B, p. 003

Przewodniczący Rady Naukowej – dr hab. inż. Jarosław Pobereżny, prof. PBŚ
e-mail: Jaroslaw.Poberezny@pbs.edu.pl, tel. 52 374 94 43

Sekretarz - mgr Dorota Ślachciak, 52 374 94 82