Zapisz się na NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach na stronie wypełnij poniższy formularz.

E-mail:

ZESPÓŁ REDAKCYJNY

Redaktor naczelny
prof. dr hab. inż.
Józef Flizikowski,prof. zw. UTP, p. 315
e-mail
: Jozef.Flizikowski@utp.edu.pl, tel. 52 374 82 93, 374 94 82

Kierownik
mgr
Dorota Ślachciak, p. 315
e-mail: Dorota.Slachciak@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 82

Z-ca kierownika
mgr inż.
Daniel Morzyński, p. 305 C
e-mail: Daniel.Morzynski@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 26

Redaktorzy
mgr
Michał Górecki, p. 305 B
e-mail
: Michal.Gorecki@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 36

mgr Aleksandra Górska, p. 305 B
e-mail
: Aleksandra.Gorska@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 36

Redaktor techniczny
mgr
Patrycja Fereni-Morzyńska, p. 305 C
e-mail:Patrycja.Fereni-Morzynska@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 26

Grafik
Aniela Wołk, p. 305 A
e-mail: Aniela.Wolk@utp.edu.pl, tel. 52 374 93 84

Zakład Małej Poligrafii
Krzysztof Dulęba
– maszynista offsetowy
e-mail
: Krzysztof.Duleba@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 98 

Renata Murawska – introligator
e-mail: Renata.Murawska@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 98 


Rada Naukowa
Acta Scientiarum Polonorum seria Agricultura

85-225 Bydgoszcz, ul. Ks. A. Kordeckiego 20, bud B, p. 315

Przewodniczący Rady Naukowej – dr hab. inż. Edward Wilczewski
e-mail: Edward.Wilczewski@utp.edu.pl, tel. 52 374 94 43

Sekretarz - mgr Dorota Ślachciak, 52 374 94 82

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.